FyzioRelaxCentrum

Mgr. Petra Milichová


Nestátní zdravotnické zařízení

Zařízení nemá smlouvy s pojišťovnami.

Pracovní doba je pružná, objednávejte se, prosím, na tel. č. 702 186 176.

Přijímáme také platební karty.

Aktuality

Vážení klienti,
z důvodu stavebních prací prakticky na celé ulici Zauličí doporučuji parkovat už u školy nebo tělocvičny. Vyhrazené parkovací místo naproti květinářství nyní není k dispozici. A počítejte, prosím, s možným zdržením z důvodu dopravních komplikací.
Děkuji za pochopení.


Děkuji za pozvání do Justcentra v Rybí. Ve středu 13 9. jsme se společně s posluchači zaměřili na téma bolesti krční páteře."Havajské pátky" startují už 16. 6. V červnu se můžete těšit na pátek 16. a 30. 6., rezervovat si své místo můžete v čase 14 - 18 hodin. Neváhejte, počet míst je omezen! "Mini lázně" možno využít už nyní, kdykoliv po předchozí domluvě.


ZDRAVÍ V HARMONII

V úterý 30. 5. se v Kopřivnici uskutečnila akce zaměřená na zdravotní prevenci. Snad se přibližně 60 účastníkům nabízená bezplatná měření a různé druhy poradenství líbily. Nejen my z Fyziorelaxcentrum Štramberk děkujeme všem partnerům akce Zdravé město Kopřivnice Harmonie pro všechny s.r.o Štěpánka Vontrobová RBP, zdravotní pojišťovna!


POZVÁNKA

Již za pár dní proběhne v Kopřivnici akce s názvem "Zdraví v harmonii". Srdečně zveme!


Štramberský týden zdraví

Ve čtvrtek se uskuteční 13. 4. Den zdraví v Kulturním domě od 10 do 16 hodin.
V týdnu od 13. do 20. 4. je možno zhlédnout i online program s názvem "Cvičení nemusí být mučení".


Jaro je tady a probouzíme se (snad:) ze zimního spánku. Již v dubnu plánujeme několik akcí a na všechny jste srdečně zváni. Jako první v úterý 4. 4. 2023 Den s fyzioterapeutkou v Kopřivnici. Od 13. do 20. 4. bude opět probíhat Štramberský týden zdraví online, Den zdraví s bezplatnými měřeními v KD ve Štramberku ve čtvrtek 13. 4.


Služby FyzioRelaxCentra se opět rozběhnou od pondělí 2. 1. 2023. Těšíme se na vás!


První pondělní rekondiční cvičení v novém roce proběhne opět od 9. 1. 2023 od 9 hodin.POZOR!

Od 1. 11. 2022 změna ceníku. Více zde. Ceník - Ceník platný od 1. 11. 2022Přijďte se k nám v listopadu ohřát :-)


NOVINKA!

Od září spouštíme novou Online FyzioPoradnu, kde můžete vybírat ze dvou připravených balíčků. A nyní za zvýhodněnou zářijovou cenu! Více v sekci Online program - Online FyzioPoradna.


Opět rozjíždíme rekondiční dopoledne!

Pravidelné skupinové rekondiční cvičení pro dospělé opět od pondělí 19. 9. 2022 od 9 hodin ve FyzioRelaxCentru. Je možné se připojit i online.


Přijměte pozvání na naše „Ponožkové odpoledne“. Díky vstřícnosti štramberského Sokola můžeme tuto akci směřující zejména k podpoře onkologicky nemocných dětí z FN v Ostravě uspořádat v jejich areálu. Akce se uskuteční v pátek 2. 9. od 16 do 18 hodin za každého počasí. Pro každého, kdo přijde, budou připraveny ponožky, které bude moci originálně ozdobit a připojit vzkaz pro dětské pacienty ve FNO, ve které působí Haima Ostrava. Dále bude možné si díky Zuzce „Zuzajdě“ Novotné vyzkoušet pískování nebo třpytivé tetování za drobnou úplatu, stejně jako využít všechny možnosti sokolského areálu. Budeme rády, když dorazíte v hojném počtu a pomůžete tak podpořit a snad i rozveselit dětské pacienty.


POZOR!

Z důvodu konce platnosti některých bankovek (datum vydání 1995-1999), nebudeme ani my tyto bankovky od 1. 7. 2022 přijímat. Děkujeme za pochopení!


Z personálních důvodů nyní nenabízíme Reflexní lymfatickou masáž chodidel, Havajskou a Psychosomatickou masáž. Děkujeme za pochopení! Vyzkoušet ale můžete novinku – baňkování, jsme připraveni 😀


Nově v nabídce - baňkování

V případě zájmu o baňkování - zádovou sestavu - se již nyní můžete objednávat. Těšíme se!


Omezení dopravy ve Štramberku

Vážení klienti,
od úterý 19. 4. do 1. 5. 2022 by měla probíhat rekonstrukce komunikace od křižovatky na Palárně až po centrální parkoviště na Horečce, takže pokud se k nám do Štramberka chystáte, doporučujeme se vydat raději z opačného směru od Očního/Rybí/Závišic. Dojde i k omezení MHD.

Od 2. 5. do 16. 5. pak naváže II. etapa, ve směru od zrcadla pod náměstím až po zdravotní středisko. Při obou uzavírkách bude naše parkovací místo nedaleko FyzioRelaxCentra dostupné, a také by mělo být po dobu rekonstrukce volně přístupné centrální parkoviště na Horečce.


Štramberský týden zdraví 2022

I v letošním roce proběhl, již 4. ročník, Štramberského týdne zdraví, v rámci něhož byly k dispozici online přednášky na zajímavá témata, jejichž spojovatelem bylo téma "Zdraví a stres". Součástí týdenního programu bylo i bezplatné měření s doprovodným programem v rámci Dne zdraví ve čtvrtek 7. 4. v Kulturním domě. Sobotní akce - Fit rodina a vycházka s KČT - nakonec neproběhly. FyzioRelaxCentrum bylo nejen jedním z hlavních pořadatelů, ale věnovalo také dárkové poukazy do výherních balíčků v pořádané soutěži a ruce Anety a Karolíny byly připraveny 7. 4. nabídnout příchozím přímo na místě antistresovou masáž šíje.Nové telefonní číslo pro objednávky: 702 186 176


V sobotu 5. 3. 2022 uplynulo již 10 od prvního otevření FyzioRelaxCentra ve Štramberku. Děkujeme za vaši přízeň!


Od února 2022 přecházíme na nový ceník, více v kategorii Ceník.


V nadcházejícím týdnu naskakujeme do dalších rekondičních cvičení:

Pondělí
- opět od 10. 1. 2022 od 9 hodin ve FyzioRelaxCentru

Čtvrtek
- opět od 13. 1. 2022 od 17:30 hodin, ve FyzioRelaxCentru /Zauličí 265, u pošty/

Obojí živě i v online formě. Pro více informací se klidně neváhejte ozvat (viz Kontakt).


Přejeme vám všem klidné Vánoce a úspěšný vstup do roku 2022!
Provoz FyzioRelaxCentra obnovíme opět 3. 1. 2022.
Fajn Ranní Cvičení již běží, od 1. do 8. září zdarma k vyzkoušení. V případě zájmu o více informací mě kontaktujte. :-)


V rámci nového online projektu FyzioRelaxCesta připravujeme online přednášku na téma "Chůze", která proběhne o víkendu 28. a 29. 8. 2021 prostřednictvím kanálu youtube. Více v sekci "Online program - Online přednášky"


V rámci nového online projektu FyzioRelaxCesta, který můžete sledovat na Instagramu i Facebooku, chystáme také novinku v podobě Fajn Ranních Cvičení. Více viz "Online program - Skupinová cvičení"


Skupinová cvičení online i naživo opět od září 2021. Více informací najdete v sekci "Skupinová cvičení".Srdečně zvu k novému online projektu s názvem FyzioRelaxCesta. Sledovat nás můžete na Facebooku nebo Instagramu.
V rámci tohoto projektu je možné se zúčastnit např. online přednášky "Nohy v hlavní roli", která se uskuteční 7. a 8. 8. Po rezervaci na e-mailu fyziorelaxcesta@seznam.cz budou zaslány podrobnější informace. Cena 100 Kč.


Termín letní dovolené: 22. 7. - 6. 8. 2021
Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto :-)Od 5. 5. opět zahajujeme provoz dle aktuálních nařízení vlády. Bližší informace v sekci COVID provoz.
Pozor, pozor ...

... pro velký zájem jsme zpřístupnili znovu program Štramberského týdne zdraví. Přednášky je možné zhlédnout od 21. do 28. 4. 2021. Program viz níže v plakátku.

... v pondělí 26. 4. 2021 od 18 hodin pokračuje cyklus přednášek ve spolupráci se Společenským centrem Věžička z Rybí, tentokráte na téma "Horní končetina" (rameno, tenisový loket, karpální tunel)


Ve spolupráci se Společenským centrem Věžička Rybí připravujeme cyklus pondělních přednášek. Startujeme již v pondělí 12. 4. od 18 hodin.Již nyní můžete sledovat vše podstatné ke Štramberskému týdnu zdraví!
Facebook Štramberk
Facebook Štramberský týden zdraví


FyzioRelaxCentrum je jedním z hlavních organizátorů dubnového "Štramberského týdne zdraví", který je převážně online a zdarma pro všechny sledující.Srdečně zveme k jeho sledování a účasti.


Den pro ženy 2021

Je za námi již 8. ročník Dne pro ženy. Letošního online ročníku s názvem "V dobré náladě" se zúčastnilo nakonec 14 žen, 5 účinkujících žen a dokonce 1 muž, který zajistil samotné vysílání:) To je hezké číslo...díky!


Březnové přednášky

Na březen jsou připraveny dvě přednášky týkající se možností masáže a autoterapie v domácích podmínkách. Pro lepší přehlednost jsou možnosti rozděleny na dvě části, ale navazovat na sebe nebudou. Přednášky proběhnou v úterý 16. a ve čtvrtek 18. 3. Více v sekci Online program.


I přes nepříznivou epidemiologickou situaci, která normálnímu provozu FyzioRelaxCentra úplně nepřeje, se snažíme být aktivní:) Mimo jiné se i v letošním roce můžete těšit na již 8. ročník tradičního "Dne pro ženy", který se uskuteční ve své online verzi v neděli 7. 3. 2021 od 14 hodin na téma "V dobré náladě".

Je připraven program obsahující vstup paní psycholožky na téma emocí a řízená relaxace, dále vstup o pohybu a ukázka krátkého cvičení, a to vše je doplněno hezkými živě hranými skladbami:) Pokud by termín premiéry nevyhovoval, ale chtěli byste program zhlédnout, dejte vědět a budu Vás informovat o možnostech.


Podrobnější informace o přednáškách najdete v sekci Online program.


Milí klienti,
vzhledem k aktuální situaci dojde automaticky k prodloužení platnosti zakoupených vánočních poukazů, a to do 30. 6. 2021. V případě nejasností se klidně ozvěte:)


Vážení klienti,
bohužel i na začátku letošního roku dle nařízení vlády musí být provoz FyzioRelaxCentra minimálně do odvolání pozastaven. Děkujeme za pochopení!
Stále je ale aktuální "projekt v době covidové", více v sekci Online programMilí klienti, přejeme vám co nejhezčí závěr letošního roku a v novém roce hlavně pevné nervy a zdraví!

Posledním dnem provozu bude v letošním roce pátek 18. 12. Pokud epidemiologická situace v nadcházejícím roce dovolí, opět otevřeme v pondělí 4. 1. 2021.
Děkujeme za přízeň i podporu.
Petra a JanaNová online přednáška !!!
Úterý 17. 11. od 17:30 hod. na téma "Krční páteř a stres". Více informací zde.


Milí klienti, cvičenky, cvičenci, příznivci FyzioRelaxCentra:)
Ráda bych Vás tímto seznámila s aktuálním projektem v době covidové s názvem "Online program".
Vir Tu sice je a asi ještě dlouho bude......Al:) to N:)znamená, že ... my jsme skončili se cvičením!
_______________________________________________________________ ... se nic neděje!
_______________________________________________________________ ... si tuhle dobu něčím nezpestříme!
Alespoň virtuálně:) Více informací naleznete v samostatné sekci Online program".
Děkujeme za přízeň!


Na základě aktuálních epidemiologických podmínek je provoz FyzioRelaxCentra bohužel do odvolání pozastaven. Děkuji za pochopení!


Vánoční dárkové poukazy již v prodeji!

V letošním roce bude možné poukazy zakoupit:
1) osobně v běžné provozní době FyzioRelaxCentra (to ovšem nyní nevíme, kdy přesně bude ...)
2) osobně po předchozí domluvě (tel., e-mail) s upřesněním času a místa předání/doručení
3) zasláním vybraného poukazu na e-mail a úhradou na bankovní účet
Platnost je tradičně do 31. 3. 2021, ovšem v případě potřeby bude platnost prodloužena.


Z důvodu aktuálních opatření bohužel neproběhne...

... přednáška 15. 10. "Nohy v hlavní roli"
... Rekondiční dopoledne (pondělí) - min. do konce října
... Jóga pro děti (čtvrtek) - min. do konce října
... plánovaný kurz Hormonální jógové terapie pro ženy
... Cvičení pro děti (pondělí) - min. do konce října

Děkujeme za pochopení!


Termíny pravidelných cvičení - opět od září

Rekondiční dopoledne________pondělí od 9:00 hod.__ FyzioRelaxCentrum opět od 7. 9. 2020

Rekondiční cvičení pro děti__pondělí od 15:00 hod.__ FyzioRelaxCentrum opět od 14. 9. 2020

Rekondiční cvičení____________čtvrtek od 17:30 hod.__ tělocvična juda opět od 10. 9. 2020

Jóga pro děti_________________čtvrtek od 17:00 hod.__ FyzioRelaxCentrum opět od 1. 10. 2020Termín plánované dovolené: 25. - 31. 7. 2020FyzioRelaxCentrum se zapojilo do podpory aktivit Rotary klubu Frýdek - Místek a Kopřivnice. Sledujte a podpořte také www.nabilouhoru.cz.


Od 1. 6.  2020 je v platnosti nový ceník služeb!FyzioRelaxCentrum je již opět plně v provozu!


Poslední skupinové rekondiční cvičení proběhne za příznivého počasí ve čtvrtek 28. 5. od 16:00 venku, vedle Sokolovny. Rekondiční dopoledne konané vždy v pondělí od 9 hod. ve FyzioRelaxCentru pokračuje až do konce června.


11. 5. 2020 by mělo být FyzioRelaxCentrum opět plně v provozu! :-)
Neváhejte a klidně se již nyní objednávejte nebo zakupte některou z našich procedur třeba mamince k jejímu svátku, který letos připadá na neděli 10. 5.
Těšíme se na Vás!Vážení klienti,
s platností od 1. 6. 2020 vstoupí v platnost nový ceník. Drobné navýšení cen bylo avizováno již s platností od dubna 2020, vzhledem k aktuální situaci bude ale nový ceník platit až od 1. 6. 2020.


Vážení klienti,
na základě aktuální situace a vyjádření vlády v naší zemi je provoz v oblasti masérských, rekondičních a regeneračních služeb pravděpodobně až do 11. 5. 2020 zrušen. Děkuji za pochopení!


Vážení klienti,
ve spolupráci se štramberským Sokolem bude možné se od pondělí 27. 4. za příznivého počasí a po předchozí rezervaci zúčastnit RE-cvičení (REkondičního a REhabilitačního cvičení). Aktivní cvičení na čerstvém vzduchu bude probíhat v menší skupině a budou dodržována všechna hygienická nařízení (vhodné pro všechny věkové skupiny).

Cvičení bude za příznivého počasí probíhat v pondělí od 9 do 10 hod. a od 10 do 11 hod. a ve čtvrtek od 15 do 16 hod. a od 16 do 17 hod. (vždy dvě menší skupiny) na asfaltovém hřišti v areálu Sokola, vedle tělocvičny. Cena jednoho cvičení (60 min.) 50 Kč, je možné také uplatnit zakoupené permanentky na pravidelné rekondiční cvičení. Pro bližší informace a rezervaci míst volejte nebo pište na tel.č. 723 00 22 55. Rezervace místa s udáním času je nutná, ideálně nejpozději do večera předchozího dne, abychom nepřesáhli přijatelnou velikost skupinky!


PODĚKOVÁNÍ

Ráda bych poděkovala panu Zdeňku Michálkovi, členu Rotary klubu Frýdek Místek a Kopřivnice (www.rotary2240.org), který podpořil naše FyzioRelaxCentrum v "době koronavirové". Ve čtvrtek 16. 4. mi předal nejen pozitivní energii, ale i praktické dárky pro tento čas. DĚKUJEME!


Vážení klienti,
na základě aktuální situace a vyjádření vlády v naší zemi je provoz v oblasti masérských, rekondičních a regeneračních služeb pravděpodobně až do 25. 5. 2020 zrušen. Děkuji za pochopení!Vážení klienti, 5. 3. to bude již osm let od začátku provozu FyzioRelaxCentra. K letošním osmým narozeninám je připraveno hned několik novinek a změn. Je připraveno rozšíření nabízených služeb i díky posílení masérského týmu o kolegyni Janu:), ale také drobné navýšení cen některých služeb.

Pravidelná skupinová cvičení pokračují opět od ledna.

Rekondiční cvičení čtvrtek 17:30 - 18:30 hod. opět od 9. 1. 2020

Jóga pro děti čtvrtek 17 - 18 hod. opět od 9. 1. 2020

Rekondiční dopoledne pondělí 9 - 10 hod. opět od 13. 1. 2020

Jóga proti bolestem zad úterý 17 - 18:15 hod. opět od 21. 1. 2020VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY JIŽ V PRODEJI
V pondělí 14. 10. a ve čtvrtek 17. 10. jsou pravidelná skupinová cvičení ZRUŠENA.


V Józe proti bolestem zad (úterý od 17 hod.) se uvolnilo volné místo, v případě zájmu o toto cvičení mě, prosím, kontaktujte. Více též v sekci Jóga.


Nabídka práce

Ráda bych ve svém týmu přivítala novou sílu - spolehlivého maséra nebo masérku (i na HPP). Více informací při osobním setkání. V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte (viz Kontakt).


Pravidelná cvičení se rozběhnou již brzy

Rekondiční dopoledne - pondělí 9. 9. 2019 od 9:00 hod. ve FyzioRelaxCentru

Jóga proti bolestem zad - úterý 1. 10. 2019 od 17:00 hod. ve FyzioRelaxCentru

Rekondiční cvičení - čtvrtek 12. 9. 2019 od 17:30 hod. v těl. juda v místní hale

Jóga pro děti - čtvrtek 3. 10. 2019 od 17:00 hod. ve FyzioRelaxCentru

Do cvičení jógy pro děti i dospělé je nutné si dopředu rezervovat své místo do 20. 9. 2019!


Termín letní dovolené: 22. 7. - 2. 8. 2019

Ve čtvrtek 9. 5. je rekondiční cvičení ZRUŠENO. Poslední cvičení proběhne ve čtvrtek 30. 5.Ve čtvrtek 4. 4. je rekondiční cvičení ZRUŠENO, pokračujeme klasicky příští čtvrtek 11. 4. od 17:30. Ve čtvrtek jste ale zváni na Štramberský den zdraví, který se koná od 10 do 16 hodin v Kulturním domě na náměstí.

Oznámení

Z důvodu malého počtu přihlášených se tématické odpoledne "Moje vzpomínková kniha" v avizovaném termínu 15. 3. neuskuteční. Z pracovních důvodů přednášející je také plánovaná "jarní osobní inventura" přesunuta z dubna až na květen.
Děkujeme za pochopení.


Den pro ženy

V neděli 10. 3. proběhl již 6. ročník tradičního Dne pro ženy. Odpoledne věnované vzpomínkám a paměti se velmi vydařil, téměř dvacet účastnic se mohlo dozvědět, jak se dá vzpomínek využívat v rámci reminiscenčních technik, jak lze paměť trénovat i bez náročných pomůcek, ale také jak je možné využít vzpomínání v rámci rodinných vztahů. Ráda bych poděkovala všem přednášejícím (Mgr. Evě Pancové, paní Lucii Kazlepkové i PhDr. Stanislavě Podžorné) za poutavé přednášky a všem příchozím za jejich účast. I díky vám všem může FyzioRelaxCentrum fungovat již sedm let!


Sedmé výročí

V úterý 5. 3. 2019 tomu bylo již sedm let od založení FyzioRelaxCentra. Tímto přijměte poděkování vy všichni, klienti, cvičenky, spolupracovníci a všichni "fanoušci" FyzioRelaxCentra. :)


NOVINKA - sobotní masáže

Od března je možné se na masáže objednat i o víkendu, a to konkrétně v sobotu dopoledne v lichém týdnu. V březnu se tak již nyní můžete klasickým způsobem objednávat na sobotu 30. 3.


Den pro ženy 2019

Již tradiční akce proběhne v neděli 10. 3. od 14 hod. Můžete se těšit na tři zajímavé přednášky týkající se vzpomínek a paměti. Více informací v pozvánce.


Minikurz masáží

V pátek 22. 2. proběhl první minikurz masáží pro veřejnost. Všech šest účastníků si mohlo vyslechnout několik teoretických vět, ale zejména prakticky si vyzkoušet, jak správně namasírovat oblast šíje. Kromě klasické masáže byly zmíněny i alternativy vhodné pro masáže v oblasti lopatek a krku.


FIT SENIOR

V pondělí 25. 2. pokračoval nově vzniklý program další ze série dopoledních akcí. Tentokráte na téma "Vzpomínky - prevence stárnutí mozku". Program bude dále pokračovat další přednáškou týkající se paměti, a to v pondělí 27. 3. "Hrátky s pamětí" (viz pozvánka).


Tvorba vzpomínkové knihy

Pro všechny zájemce, kteří by si chtěli společně vytvořit vzpomínkovou knihu je připraveno tématické odpoledne v pátek 15. 3. (pozvánka)


MASÁŽNÍ MINIKURZ PRO VEŘEJNOST

Pro všechny z vás, které by zajímaly základní masážní hmaty pro oblast šíje, je připraven minikurz, který se uskuteční v pátek 22. 2. od 16:30 hod. ve FyzioRelaxCentru. Více informací v pozvánce.


POZVÁNKA

Dovoluji si Vás pozvat na úvodní setkání v rámci programu FIT SENIOR, které se uskuteční v pondělí 28. 1. od 10 hod. ve FyzioRelaxCentru. Více viz pozvánka. Druhé setkání v rámci nově připravovaného programu proběhne opět poslední pondělí v měsíci, a to v pondělí 25. 2.Příjemný vstup do roku 2019!


Poslední rekondiční cvičení proběhne ve štramberské tělocvičně ve čtvrtek 6. 12., v novém roce začínáme cvičit opět ve čtvrtek 10. 1. 2019 od 17:30 hod. Poslední rekondiční dopoledne se uskuteční v pondělí 17. 12. a navážeme opět 7. 1. 2019 od 9 hod.ve FyzioRelaxCentru (vedle pošty).


Novinka pro rok 2019 - nově otevíráme jógu pro děti


Vánoční dárkové poukazy již v prodeji!


V pondělí 1. 10. se u příležitosti Světového dne seniorů uskutečnila příjemná procházka na rozhlednu na Bílé Hoře. V rámci výletu si mohlo všech dvanáct seniorek u arboreta vyzkoušet, jak správně nastavit a využívat hole na nordic walking. Další zastavení následovalo u památné lípy u Panny Marie, kde si celou výpravu vzala pod patronát paní Krysová, která podala informace o historii Sluneční stezky, vysvětlila hru provázející stezku a celou ji se seniorkami i prošla. Na závěr čekalo pro účastnice výletu pod rozhlednou krátké cvičení na čerstvém vzduchu a s úsměvem na rtech odcházely zpět k domovu:) Momentky ve fotogalerii.
Pravidelná skupinová cvičení startují opět od září

Více informací naleznete v sekci Skupinová cvičení nebo Jóga.


Termín plánované dovolené: 19. 7. - 3. 8. 2018


Od září 2017 probíhají ve FyzioRelaxCentru také hodiny jógy zaměřené na bolesti zad pod vedením zkušené lektorky Kateřiny Kocourkové. Dojde k drobné změně s platností od letošního září, a to zařazením jedné dopolední a jedné večerní hodiny. Večerní hodina bude probíhat v úterý od 18 hod., dopolední ve středu od 9:30 hod. v prostorách FyzioRelaxCentra. První cvičební hodina proběhne v úterý 25. 9. od 18 hod. Zájemci si již nyní mohou rezervovat svá místa.


S koncem školního roku dospěl ke svému konci i rok cvičební. Pravidelná skupinová cvičení probíhala vždy v pondělí dopoledne a ve čtvrtek vpodvečer. Pondělní cvičení probíhající v prostorách FyzioRelaxCentra na Zauličí získalo na oblibě zejména mezi seniorkami, kterých se schází až 13, aby protáhly svá těla při cvičení zejména vsedě a vestoje. Čtvrteční cvičení se koná v tělocvičně juda v místní Sokolovně a zahrnuje protahovací, posilovací a relaxační cviky převážně vleže a vsedě. Další cyklus pravidelných cvičení začne opět v září, a to v pondělí 10. 9. v 9 hod. a ve čtvrtek 13. 9. od 17:30 hod.


Vážení klienti,

z důvodu opakovaného užívání vyhrazeného parkovacího místa nejen klienty byla doplněna tabulka týkající se zákazu parkování s možností odtahu. Toto se NETÝKÁ klientů FyzioRelaxCentra, kteří opravdu přijíždějí na terapii.

Děkuji za pochopení.


Pokud zvažujete změnu zdravotní pojišťovny, je možné se nechat přeregistrovat k Revírní bratrské pokladně - zdravotní pojišťovně i přímo ve FyzioRelaxCentru. Blíží se termín přeregistrací, kdy je nyní možné se přeregistrovat s účinností od 1. 1. 2019. Více informací podá Mgr. Petra Milichová.


Rekondiční dopoledne

Pravidelná pondělní cvičení probíhají s výjimkou pondělí 4. 6. až do 27. 6. Poté nastanou cvičební prázdniny a pravidelná cvičení začnou znovu v pondělí 10. 9. 2018 od 9 hodin.


Rekondiční cvičení

Poslední čtvrteční rekondiční cvičení proběhlo 31. 5. Budou následovat cvičební prázdniny a pravidelné cvičení začne opět ve čtvrtek 13. 9. 2018 od 17:30 hodin.


V neděli opět oslavíme svátek všech maminek, neváhejte a vyberte jim milý dárek třeba právě u nás :)


V pondělí 9. 4. je dopolední rekondiční cvičení ZRUŠENO. Pokračujeme ve cvičení opět v pondělí 16. 4. od 9 hod.Den pro ženy 2018

V neděli 4. 3. se uskutečnil již pátý ročník "Dne pro ženy" pořádaný FyzioRelaxCentrem na Zauličí. V letošním roce se nesl ve jménu rovnováhy a patnáct přítomných dam si mohlo vyslechnout krátké přednášky z oblasti psychologie a mezilidských - sourozeneckých vztahů, krátké představení hormonální jógové terapie pro ženy, výživová doporučení týkající se vyvážené stravy nebo i prakticky vyzkoušet nenáročný trénink rovnováhy pro všechny věkové kategorie. Děkuji všem přítomným ženám, vystupujícím i příchozím, za mile strávené nedělní odpoledne konané také u příležitosti MDŽ. Fotografie zde.


Vážení klienti, s platností od 1. 3. 2018 dojde k mírnému navýšení cen většiny poskytovaných služeb v průměru o 30 Kč. Aktuální ceník platný od 1. 3. 2018 zde.


Přijměte pozvání na již 5. ročník "Dne pro ženy", který se uskuteční v neděli 4. 3. 2018


Pokračujeme ve spolupráci s RBP ZP. Pozvánky na akce v Příboře, na Olešné a v Palkovicích.


Nejbližší plánované akce:

- od 7. 2. docházkový kurz hormonální jógové terapie
- 4. 3. Den pro ženy
- 5. 4. Štramberský den zdraví
Podrobnosti budou již brzy zveřejněny.


Jóga proti bolestem zad - pouze jedna cvičební skupina od 17 hod.


Stále jsou volná místa v józe proti bolestem zad, která probíhá vždy v úterý od 17 nebo 18:15 hod. V případě zájmu mě kontaktujte.


V únoru 2018 proběhne ve FyzioRelaxCentru docházkový kurz hormonální jógové terapie vždy ve středu 17:30 - 19:30 pod vedením lektorky Kateřiny Kocourkové. Více viz sekce "Jóga". V případě zájmu mě kontaktujte.


Jóga proti bolestem zad začíná opět od úterý 16. 1. 2018 ve dvou termínech v 17 hod. a 18:30 hod. ve FyzioRelaxCentru. V obou termínech se uvolnilo několik málo míst, v případě zájmu mě kontaktujte. Více informací v sekci "Jóga".


Pravidelná rekondiční cvičení v roce 2018 začínají ve čtvrtek 4. 12. od 17:30 hod. a v pondělí 8. 12. od 9 hod.Ve čtvrtek 7. 12. je rekondiční cvičení zrušeno, poslední letošní cvičení proběhne ve čtvrtek 14. 12. V roce 2018 pokračujeme ve cvičení od čtvrtka 4. 1. 2018 od 17:30.


VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY JIŽ V PRODEJI


POZVÁNKA

Dovoluji si Vás pozvat na přednášku s názvem "Aktivní noha, vbočený palec",

která se bude konat v pondělí 20. 11. 2017 od 18 hodin ve FyzioRelaxCentru.

Vstupné 50 Kč

Na Vaši účast se těší Mgr. Petra Milichová.


V úterý 28. 11. se v knihovně v Rybí uskuteční Den zdraví s RBP ZP, více viz pozvánka.


Pozvánka

U příležitosti oslav Dne seniorů si Vás dovoluji pozvat v pondělí 2. 10. od 10 hod. na Seniorské dopoledne, které se uskuteční v prostorách FyzioRelaxCentra. Na programu bude pásmo krátkých přednášek týkajících se nutričních doporučení u vybraných onemocnění, reminiscenční terapie nebo rovnováhy a jejímu nácviku. Po celou dobu bude možnost si nechat ve spolupráci s RBP-ZP změřit tělesné složení zdarma. Vstupné na přednášky je dobrovolné.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


NOVINKY od září 2017


POZOR - JÓGA

Pro velký zájem o cvičení jógy proti bolestem zad budou vytvořeny dvě skupiny. Jedna bude začínat v 17 hod., druhá v 18:30 hod. Cvičení hormonální jógy proběhne v náhradním termínu, o kterém budeme informovat.


Od září 2017 je možné využít služeb masáží také v sobotu od 9 do 12 hodin po předchozí telefonické objednávce.


Jménem společnosti HM partners s.r.o. si Vás dovoluji pozvat na veřejný "Relax day - V dynamické rovnováze", který se uskuteční ve čtvrtek 14. 9. 2017 v Kopřivnici, více viz pozvánka.


Dovoluji si Vás pozvat na Den zdraví s RBP, který se uskuteční v Lékárně Centrum v Kopřivnici ve čtvrtek 24. 8. 2017 od 8 do 12 hodin.


NOVĚ Od srpna 2017 je možné v případě vašeho zájmu provést přeregistraci k Revírní bratrské pokladně, zdravotní pojišťovně i zde ve FyzioRelaxCentru. Více informací u Mgr. Milichové.


NOVĚ Od úterý 26. 9. 2017 bude ve FyzioRelaxCentru probíhat cvičení jógy a hormonální jógy pod vedením zkušené lektorky paní Kateřiny Kocourkové, DiS. Více informací v sekci "Jóga".


Tradiční skupinová cvičení opět začínají - od pondělí 4. 9. 2017 bude probíhat Rekondiční dopoledne od 9 do 10 hod. ve FyzioRelaxCentru. Od čtvrtku 7. 9. 2017 se rozběhne rekondiční cvičení v tělocvičně juda v místní hale, a to od 17:30 do 18:30 hod.. Více informací také v sekci "Skupinová cvičení".


Termín plánované dovolené: 24. 7. - 6. 8. 2017


Rekondiční skupinová cvičení jsou v probíhajícím školním roce již téměř minulostí. Znovu začneme cvičit v novém školním roce od pondělí 4. 9. 2017 v čase 9 - 10 hod. ve FyzioRelaxCentru a od čtvrtka 7. 9. 2017 od 17:30 do 18:30 v tělocvičně juda v místní hale.


V neděli 14. 5. oslavíme svátek všech maminek. I v naší nabídce naleznete vhodný dárek, který potěší.


Ve čtvrtek 25. 5. je zrušeno rekondiční cvičení, tato čtvrteční cvičení budou probíhat do 15. 6. Rekondiční dopoledne neproběhne v pondělí 29. 5., v pondělí se bude cvičit do 26. 6.


V pátek 7. 4. proběhl u příležitosti Světového dne zdraví Den zdraví také ve FyzioRelaxCentru. Tématem této akce byla zdravá výživa. Příchozí si mohli nechat vyšetřit složení svého těla a tento výsledek prokonzultovat s výživovou poradkyní Mgr. Veronikou Huvarovou, DiS. Součástí programu byla také prezentace firmy Just i s možností ochutnávky produktů spolupracující firmy Nahrin. Fotografie zde.


Parkoviště je již opět plně v provozu!


21. a 22. 4. 2017 pak proběhne ve FyzioRelaxCentru dvoudenní kurz Hormonální jógové terapie pro ženy s certifikovanou lektorkou Kateřinou Kocourkovou. Více informací o tomto druhu cvičení naleznete na www.thai-ki.cz/hormonalni-joga-pro-zeny.


I v měsíci dubnu se můžete těšit na zajímavé akce. 7. 4. 2017 od 13 do 16 hod. proběhne Den otevřených dveří ve FyzioRelaxCentru u příležitosti Světového dne zdraví s letošním tématem "Bezpečnost potravin". Více viz pozvánka.


U příležitosti oslav 5. výročí otevření FyzioRelaxCentra proběhly na začátku března dvě akce. Ve středu 1. 3. měly přítomné ženy možnost dozvědět se zajímavé informace z oblasti sourozeneckých konstelací (PhDr. Podžorná). V neděli 5. 3. proběhla již tradiční akce "Den pro ženy", v letošním roce s podtitulem "Láska". PhDr. Podžorná pohovořila o pěti jazycích lásky a Mgr. Mutinová o sebelásce. Fotografie ve fotogalerii


Od pondělí 6. 3. 2017 bude probíhat rekonstrukce parkovacího stání na ulici Zauličí.

Váš vůz je možné zaparkovat:

Děkuji za pochopení!


Od 1. 3. 2017 je FyzioRelaxCentrum zařazeno do bonusového programu RBP ZP. Více v sekci Pro pojištěnce RBPAni v letošním roce nebude chybět již tradiční akce "Den pro ženy". Letošní, již 4. ročník, bude ve znamení lásky a uskuteční se v neděli 5. 3. 2017 od 14:30 hod. ve FyzioRelaxCentru. Více informací najdete v pozvánce.

I v měsíci lednu pokračují odborné přednášky. Ve středu 18. 1. proběhne další přednáška z cyklu "Nový život mezi námi" zaměřená na obouvání malých dětí.


V pondělí 23. 1. se v knihovně v Rybí uskuteční přednáška s názvem "Dělám to běžně, ale správně?".


Vážení klienti, od 1. 1. 2017 došlo k drobným úpravám cen nabízených služeb, více viz Ceník.


Klidné a veselé prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku přeji. Pravidelný provoz zařízení začne opět od pondělí 2. 1. 2017.


Vánoční dárkové poukazy již v prodeji


Poslední rekondiční cvičení v letošním roce proběhne ve čtvrtek 8. 12. od 17:30 hod. a bude v roce 2017 pokračovat ve stejném termínu od čtvrtka 12. 1. 2017.


Poslední letošní rekondiční dopoledne se uskuteční v pondělí 19. 12. od 9 hod. a v roce 2017 bude pokračovat ve stejném termínu od pondělí 2. 1. 2017.


I v měsíci listopadu pokračovaly přednášky z cyklu "Nový život mezi námi", a to konkrétně s názvem "Fit maminka", kterou společně připravily na 23. 11. Mgr. Huvarová, DiS. a Mgr. Milichová. Další z přednášek tohoto cyklu se uskuteční ve středu 18. 1. 2017 s názvem "Obouvání dětí".


V pondělí 21. 11. proběhla ve FyzioRelaxCentru přednáška s názvem "Dělám to běžně, ale správně?", ve které se příchozí dozvěděli od Mgr. Milichové např. jak nejlépe ráno vstávat z postele, manipulovat s předměty nebo jak správně sedět. Tato přednáška proběhne v lednu 2017 i v Rybí.


Proběhly první dvě přednášky z cyklu "Nový život mezi námi", ve kterých se účastnice dozvěděly nejen zajímavosti o těhotenství a prvních měsících nového života (MUDr. Šebková), ale také jak komunikujeme a jak bychom komunikovat měli mezi sebou napříč generacemi (Mgr. Mutinová). Více také ve Fotogalerii. Další přednáška z tohoto cyklu s názvem "Fit maminka" se uskuteční ve středu 23.  11. od 18 hod., viz pozvánka.


Pozvánka

V pondělí 21. 11. se uskuteční od 18 hod. přednáška "Dělám to běžně, ale správně?", více viz pozvánka.

O posledním listopadovém víkendu proběhne ve FyzioRelaxCentru "Kurz efektivní komunikace" pod vedením Mgr. Ivany Mutinové, více informací naleznete zde.


Ve středu 9. 11. se uskuteční další přednáška z cyklu "Nový život mezi námi"


Na měsíc listopad jsou připraveny tyto akce


Pravidelná skupinová cvičení se opět rozbíhají od září 2016.
Rekondiční dopoledne zahájíme v pondělí 5. 9. tradičně od 9 do 10 hod. ve FyzioRelaxCentru (vedle pošty). Od 8. 9. bude probíhat také rekondiční cvičení od 17:30 do 18:30 hod. v tělocvičně juda v místní tělocvičně. Více informací viz Skupinová cvičení.


Dovolená v termínu 25. 7. - 5. 8. 2016


BAŇKOVÁNÍ je již trvale zařazeno do stálé nabídky služeb - zádová sestava (45 min.) 390 Kč. Více viz Nabízené služby.


LETNÍ NOVINKA! Havajská masáž Lomi Lomi. Více viz Nabízené služby.


Ve čtvrtek 2. 6. proběhlo poslední rekondiční cvičení v tomto školním roce. Cvičení bude pokračovat opět od 8. 9. 2016 v tradičním termínu ve čtvrtek od 17:30 hod. v tělocvičně juda ve štramberské tělocvičně.


Ve čtvrtek 26. 5. se rekondiční cvičení RUŠÍ, poslední cvičení proběhne 2. 6. od 17:30, a dále pak opět od září 2016.


V pondělí 16. 5. 2016 je rekondiční dopoledne zrušeno.


V neděli 13. 3. 2016 se konal již třetí ročník "Dne pro ženy" a v letošním roce se nesl v duchu "Mýtů a legend". Z důvodu nemoci zde nakonec vystoupily pouze tři přednášející, ale i tak si celkem 25 účastnic přišlo na své. Kinezioložka Mgr. Ivana Mutinová pohovořila o tom, jak vznik nemocí máme často ve svých rukách a jak psychické rozpoložení úzce souvisí s naším fyzickým zdravím. O mýtech v oblasti stravy a hubnutí zajímavě povídala Mgr. Veronika Huvarová, DiS. z Nutričního centra Huvarovi. Na závěr jsme si vyslechli a vysvětlili některé ze zažitých frází týkajících se pohybového systému z úst fyzioterapeutky Mgr. Petry Milichové. Necháme se překvapit, v jakém duchu se ponese Den pro ženy zase v příštím roce. Fotogalerie z akce zde.


Ve čtvrtek 31. 3. 2016 je Rekondiční cvičení ZRUŠENO. Pokračujeme opět 7. 4. 2016 v tradičním čase 17:30 - 18:30 v tělocvičně juda.
PF 2016

Rekondiční cvičení v roce 2016 pokračuje, a to již tradičně od 4. 1. 2016 každé pondělí od 9 hodin a ve čtvrtek od 7. 1. 2016 od 17:30 hodin.

Poslední rekondiční cvičení v tomto kalendářním roce se uskuteční ve čtvrtek 10. 12., poslední letošní rekondiční dopoledne pak v pondělí 14. 12. 2015.


Vánoční dárkové poukazy již v prodeji.


Přijměte pozvánku na listopadové přednášky :)

středa 11. 11. 2015 v 18:00 hod. Štramberk - RelaxCentrum "Nástrahy bederní páteře"

úterý 24. 11. 2015 v 18:30 hod. Pizzerie Piccolo "Umění sedět"

středa 25. 11. 2015 v 17:30 hod. Příbor - piaristický klášter "Informátor jménem noha"

pondělí 30. 11. 2015 v 18:00 hod. Rybí - knihovna "Nástrahy bederní páteře"Ve čtvrtek 22. 10. 2015 se rekondiční cvičení RUŠÍ. Pokračujeme opět ve čtvrtek 29. 10. od 17:30 hod.


Termín plánované dovolené 27. 7. - 9. 8. 2015


V neděli 21. 6. si připomínáme Den otců, vyberte nějaký vhodný dárek z naší nabídky i pro toho Vašeho :)


V termínu 25. 5. - 5. 6. 2015 bude zařízení z technických důvodů ZAVŘENO. Běžný provoz nastartuje opět v pondělí 8. 6. 2015. Děkuji za pochopení.


V neděli 10. 5. si opět připomeneme Den matek. Vyberte i Vy své mamince, babičce, tchýni ... milý relaxační dárek z naší nabídky :).V neděli 8. 3. 2015 se uskutečnilo již druhé odpoledne u příležitosti oslav MDŽ. Letošní setkání mělo podtitul "Stres", ale rozhodně se jednalo o příjemně strávené tři hodinky, kdy se patnáctka příchozích dam dozvěděla zajímavé informace z oblasti stresu, spojitosti mezi stresem a stravováním, dále byly seznámeny s vybranými produkty firmy JUST a také krátce vyzkoušely, jak odbourat napětí v oblasti šíje a hlavy. Věřme, že se z tohoto setkání stane již brzo tradice, jak si zpříjemnit svátek všech žen. Fotogalerie zde.


V pondělí 9. 3. 2015 se Rekondiční dopoledne ruší. Pokračovat bude zase od 16. 3. v tradičním čase od 9:00.


Využijte nabízených jarních balíčků více viz Nabízené služby.


U příležitosti 3. výročí otevření RelaxCentra ve Štramberku si Vás dovoluji pozvat na následující akce:

pondělí 2. 3. 2015 od 18 hod. přednáška s názvem "Hlava" v knihovně v Rybí

středa 4. 3. 2015 od 18 hod. přednáška s názvem "Hlava" v RelaxCentru ve Štramberku

neděle 8. 3. 2015 od 14 hod. "Den pro ženy" v RelaxCentru ve Štramberku


Stále můžete využít "Horké zimní nabídky", více viz Nabízené služby.


Pravidelná skupinová cvičení opět běží, a to v pondělí od 9:00 hod. v Relaxačním centru a ve čtvrtek od 17:30 hod. v tělocvičně juda v místní hale. Více také viz sekce Skupinová cvičení.


Od 22. 12. 2014 do 4. 1. 2015 zavřeno.Využijte "horké zimní nabídky", více na "Nabízené služby"


Poslední skupinové rekondiční cvičení proběhne ve čtvrtek 4. 12. 2014, v novém roce pak bude pokračovat od 8. 1. 2015 opět každý čtvrtek od 17:30 v místní tělocvičně.

Poslední rekondiční dopoledne proběhne v pondělí 15. 12. 2014 a v roce 2015 pak začne opět pravidelně v pondělí v 9:00 od 5. 1. 2015.


Prodej vánočních dárkových poukazů je již zahájen.


Od listopadu rozšiřujeme služby také o baňkování, více viz "Nabízené služby".


V pondělí 27. 10. se Rekondiční dopoledne RUŠÍ, pravidelný cyklus cvičení bude pokračovat opět v pondělí 3. 11. 2014 od 9:00 hod.


Využijte nabídky Podzimních balíčků, více na "Nabízené služby"


Uhličité koupele pro dva

POZVÁNKA

Skupinová rekondiční cvičení pro dospělé

Dovoluji si Vás pozvat do již tradičních skupinových cvičení, která se uskuteční

od 11. 9. 2014 každý čtvrtek 17:30 - 18:30 hod. v tělocvičně juda ve štramberské hale a

od 15. 9. 2014 každé pondělí 9:00 - 10:00 hod. v Relaxcentru, Zauličí 265, vedle pošty.

Srdečně zve a na Vaši účast se těší Mgr. Petra Milichová.

Více informací také v sekci "Skupinová cvičení"


V případě zájmu o skupinové cvičení pro děti ve věku 5 - 15 let mě, prosím, kontaktujte na tel. č. 723 00 22 55.


S platností od 1. 9. 2014 dojde k drobným úpravám cen některých služeb. Více viz nový ceník.


Termín plánované dovolené 28. 7. - 10. 8. 2014Proběhla poslední skupinová cvičení, další cyklus proběhne opět od září 2014.


Pravidelná skupinová cvičení už opět v plném proudu - více viz Pravidelná skupinová cvičeníPOZOR! Využijte akční zimní nabídku s platností do 28. 2. 2014. Více viz Nabízené služby..


Rekondiční cvičení pro dospělé opět od čtvrtku 16. 1. 2014 od 17:30 hod. v místní tělocvičně. Více viz Skupinová cvičení..
Dárkové vánoční poukazy již v prodeji.


Ve čtvrtek 10. 10. 2013 je rekondiční cvičení pro dospělé ZRUŠENO. Další proběhne opět ve čtvrtek 17. 10. 2013 od 17:30 hodin.

Pozor, změna! Rekondiční cvičení pro děti přesunuto od 17. 10. 2013 na čtvrtek 13:30 - 14:30. Více viz Skupinová cvičení.

Další cyklus skupinových cvičení již od září.

Rekondiční cvičení pro dospělé - od 12.9.2013 - každý čtvrtek 17:30 - 18:30 hod. v místní tělocvičně

Rekondiční dopoledne - od 30.9.2013 - každé pondělí 9 - 10 hod. v Relaxačním centru, Zauličí

Rekondiční cvičení pro děti - od 2.10.2013 - každou středu 14 - 15 hod. v Relaxačním centru, Zauličí

Zájemci o cvičení pro děti, hlaste se nejpozději do 25.9.2013 na tel. č. 723 002 255.


Dovolená od 22.7.2013 do 4.8.2013.


Využijte nově nabízené akční letní nabídky "MINI LÁZNĚ". Více informací viz Nabízené služby.


Poslední rekondiční dopoledne proběhlo v pondělí 29.4 2013. Další rekondiční dopoledne budou probíhat od září 2013.


Z důvodu státního svátku bude Cvičení pro děti ve středu 1. a 8.5. ZRUŠENO a dále bude probíhat až do 29.5.2013.


Rekondiční cvičení pro dospělé bude ve čtvrtek 23.5. ZRUŠENO a dále bude probíhat až do 6.6.2013.


Ve čtvrtek 14. 3. 2013 se rekondiční cvičení pro dospělé RUŠÍ. Pokračovat bude opět ve čtvrtek 21. 3. od 17:30 v tělocvičně juda v místní sportovní hale.


V úterý 5. 3. 2013 u příležitosti prvního výročí otevření proběhl Den otevřených dveří, kdy si mohli zájemci nejen prohlédnout všechny prostory centra, ale také se dočíst, jaké služby jsou poskytovány a co obnášejí. Den otevřených dveří byl zakončen přednáškou týkající se bolesti dolní části zad doplněnou i o praktickou ukázku cvičení na doma.

Fotogalerie

Akční nabídka - "Jarní detoxikační balíčky" viz Nabízené služby - Akční nabídky. Platnost akční nabídky do 30. 4. 2013


Pozvánka

U příležitosti 1. výročí otevření Relaxačního centra si Vás dovoluji pozvat na Den otevřených dveří, který proběhne v úterý 5.3.2013 od 16 do 18 hodin. V 18 hodin se pak uskuteční přednáška s názvem "Jak naložit s bolestí zad?"

Srdečně zve a na Vaši návštěvu se těší Mgr. Petra Milichová.


Další cyklus 10 lekcí cvičení pro děti se rozběhne ve středu 6. 3. 2013 od 14 hodin. Případní zájemci hlaste se, prosím, na tel. č. 723 002 255, nebo na e-mail PetraMilichova@seznam.cz nejpozději do 5.3.2013.


Od 18. 2. 2013 je nabídka služeb rozšířena o masáž lávovými kameny. Je možné se telefonicky objednávat již nyní. Více viz "Nabídka služeb".

Mgr. Petra Milichová - fyzioterapeutka__|__ Telefon: 702 186 176__ |__ Email: petramilichova@seznam.cz__ | __ Zauličí 265 (vedle pošty), 742 66 Štramberk__| __ www © 2013 Jiří Svoboda__| __