FyzioRelaxCentrum

Mgr. Petra Milichová


Nestátní zdravotnické zařízení

Zařízení nemá smlouvy s pojišťovnami.

Pracovní doba je pružná, objednávejte se, prosím, na tel. č. 702 186 176.

Přijímáme také platební karty.

Suché uhličité koupele

Jedná se o prvek lázeňské léčby. V průběhu této pasivní procedury klient leží na lehátku na zádech, příp. se může otáčet na bok. Tělo klienta je uzavřeno do výše podpaží, nebo lépe až pod krk do speciálního plastového vaku, který se napustí medicinálním oxidem uhličitým, hlava zůstává trvale mimo vak. Plastový vak každému klientovi zůstává pro opětovné použití. Navýšili jsme kapacitu lehátek, proto je nyní možné absolvovat tuto proceduru ve více osobách zároveň.

Kontraindikace

Průběh terapie

Optimální je absolvovat proceduru nahý, bez oblečení, příp. je ponecháno spodní prádlo. Průvodním jevem terapie je pocení, pro lepší účinek je vhodné nechat pot po ukončení procedury zaschnout, ihned se nesprchovat. Často také klient v průběhu terapie usíná. Trvání jedné terapie je 50 - 60 min. Vhodné je absolvovat celou kúru procedur (alespoň 6). Četnost procedur nejlépe 2x týdně.

Podstata účinku:

Navázáním oxidu uhličitého na pokožku dojde k roztažení veškerých cév v těle, a tím je zvýšeno prokrvení celého těla. Dochází ke zrychlení metabolismu, rychlejšímu odplavení škodlivých látek z těla a k celkovému prokysličení organismu.

Účinky

Mgr. Petra Milichová - fyzioterapeutka__|__ Telefon: 702 186 176__ |__ Email: petramilichova@seznam.cz__ | __ Zauličí 265 (vedle pošty), 742 66 Štramberk__| __ www © 2013 Jiří Svoboda__| __