FyzioRelaxCentrum

Mgr. Petra Milichová


Nestátní zdravotnické zařízení

Zařízení nemá smlouvy s pojišťovnami

Pracovní doba je pružná, objednávejte se, prosím, na tel. č. 723 002 255.

Přijímáme také platební karty

Manuální lymfatické masáže

Jemná, krouživá hmatová technika je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna, stejně jako napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin z těla ven. Lymfa je nažloutlá tekutina vznikající z tkáňového moku, která ve vlastním mízním řečišti koluje tělem a obsahuje obranné protilátky. Tato masáž má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh. Jemné hmaty jsou prováděny v daných sestavách v závislosti na ošetřované části těla, součástí každé masáže je otevření hlavní vtokové oblasti. Masáž trvá přibližně 90 minut v závislosti na ošetřované části těla. Po masáži se může pacient cítit přechodně unavený, jsou zvýšené nároky na přísun tekutin.


REFLEXNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ (RLM)

Pracuje se na lymfatickém systému chodidel, výhodné je, že se zároveň reflexně stimulují další orgány, především ty odpovědné za odvod škodlivin – srdce a ledviny. RLM uvede vaše tělo do rovnováhy a pocítíte příjemné změny.

RLM slouží k

Kontraindikace

Mgr. Petra Milichová - fyzioterapeutka__|__ Telefon: 723 002 255__ |__ Email: petramilichova@seznam.cz__ | __ Zauličí 265 (vedle pošty), 742 66 Štramberk__| __ www © 2013 Jiří Svoboda__| __